Ďakujeme za podporu venovaním 2%

Ďakujeme za podporu venovaním 2%

TLAČIVO 2% 

 

Milí rodičia a priaznivci detského športu, 

Ako isto viete, náš klub sa zameriava predovšetkým na plávanie a moderný päťboj. Podporujeme a venujeme sa deťom, ktoré pretekajú a reprezentujú naše mesto, krajinu... ale aj deťom ktoré nemajú ambíciu sa športu venovať výkonnostne. Preto si vás dovoľujeme aj tento rok požiadať vás rodičov a všetkých tých, ktorí majú k športu blízko  o darovanie Vašich 2% z daní na činnosť Športového klubu RAJA

V ŠK RAJA  vedieme športovcov, ktorým prislúcha už aj štatút  "Reprezentant SR"  a reprezentujú nás vrcholných podujatiach vo svete. Zároveň nám v klube už vyrastajú aj ich nádejní nástupcovia, ktorí sú zaradení do Centra talentovanej mládeže v modernom päťboji a sú na najlepšej ceste stať sa novými reprezentantmi našej krajiny.  V roku 2019 sme sa zúčastnili Európskeho pohára v Prahe (CZE) (Lútovská, Krnáčová, Krompaský), Majstrovstiev Európy  v Kaunase (LTV)(Lútovská, Krnáčová, Krompaský) no najväčším úspechom bol postup do finále na Majstrovstvách sveta v Budapešti (HUN) našich mladších reprezentantov Lindy Sýkorovej, Ronalda Štofana a Tomáša Krompaského.  V roku 2020 máme stanovené taktiež vysoké ciele. Naši zverenci pod vedením skúsených trénerov a bývalých reprezentantov SR Tomáša Doležela  a Ronalda Chabrečka  majú vo svojich športových  kalendároch zapísane viaceré významné podujatia. Európsky pohár Praha U17 (CZE),  Majstrovstvá Európy U17 Caldas de Reina (POR), Majstrovstvá Sveta Weiden U15 (GER), Majstrovstvá Sveta U17 Hurgada (EGY). 

Žiaľ, sponzori sa do nášho olympijského športového smeru nehrnú a preto si vás dovoľujeme osloviť a poprosiť o pomoc darovaním vašich 2% z daní.

Naša práca s deťmi je celoročná a systematická. Či už formou plaveckých kurzov pre školy alebo ako mimoškolskej aktivity, alebo počas prázdnin v denných a pobytových táboroch.

Vaše darované 2% budú využité na činnosť ŠK RAJA, skvalitnenie materiálneho zabezpečenia a prípravu podujatí organizované ŠK RAJA.

 

 
ĎAKUJEME